מן התקשורת

שי אזולאי לקח סכין מטבח ארוכה, דקר למוות את ולדיסלב (ולדיק) קולוסוב, ונמלט. שנתיים אחרי הומרה העבירה מרצח להריגה, ואזולאי נשלח ל-20 שנות מאסר בהסדר טיעון. אחות הקורבן הביעה תרעומת על מערכת המשפט...

 

עו"ד סאני שייקיס, שייצגה את אזולאי בתיק יחד עם עו"ד גיל פרידמן, אמרה בתגובה כי "הסדר הטיעון התקבל כמוסכם על שני הצדדים לאחר הליך גישור. מדובר בבחור שהיה בן 20 ביום ביצוע העבירה והיה תחת השפעת אלכוהול. 

 

קרא עוד >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סאני שייקיס – עורכת דין בתחום הפלילי

איך הכל התחיל?

"ההחלטה ללמוד משפטים היתה מאוד ברורה וטבעית עבורי. כבר במהלך הלימודים הבחנתי בכך שהתחום הפלילי מושך אותי מאוד וגם מתאים למי שאני. משם הדרך היתה ברורה. התמחתי בתחום הפלילי בבית המשפט לנוער, עבדתי כשנתיים במשרד שעוסק בתחום הפלילי ולאחר מכן יצאתי לעצמאות והקמתי את המשרד שלי".

 

מה הייחודיות של השירות שלך?

"אני שחקנית נשמה. אני נלחמת. אני לא מוותרת ואני תמיד מסיימת את המרוץ. הלקוחות שמגיעים אליי זוכים בראש ובראשונה לתחושת ביטחון ושקט נפשי, בתקופה שהיא לרוב אחת הקשות בחייהם. 

 

קרא עוד >

עובדת בכירה בסניף מס הכנסה בפתח תקוה הורשעה במסגרת עסקת טיעון בגניבה של כ-662 אלך שקלים במהלך עשר שנים...


עו"ד סאני שייקיס, שמייצגת את הנאשמת, מסרה בתגובה: "מדובר באישה מאד חיובית ונורמטיבית. היא אמא לילדים ונשואה, ניהלה כל חייה אורך חיים נורמטיבי. לצערינו הרב היא נקלעה לנסיבות כלכליות​

 

קרא עוד >

ארז אלמוג מהיישוב מבוא דותן - הזעיק את המשטרה אחרי שגרושתו שמה קץ לחייה. דקות לאחר מכן הוא מצא את עצמו חשוד ברצח. היום - שעות אחרי שהוסר החשד והוא שוחרר, הוא מדבר בריאיון מיוחד על היומיים הקשים שבהם נאלץ להתמודד עם האבל והחשד הכבד

 

קרא עוד >​

חוקרי היחידה הכלכלית בלהב 433 עצרו אתמול 20 חשודים ברשת רחבת היקף ומאורגנת העוסקת לפי המשטרה בביצוע עוקצים והונאות של חברות ואנשים בחו"ל. בין החברות שנעקצו, לפי החשד, חברה נורבגית, ממנה התקבלו במרמה 1.5 מיליון אירו. המשטרה פרסה מסך ערפל על פרטי החקירה כאשר העצורים הובאו אתמול לבית משפט, אך היום הודיעה כבר כי מדובר ב"גל שני" הקשור ל-15 חשודים שנעצרו לפני שבועיים במסגרת חשיפת רשת המתמחה בעוקצים כלפי חברות בחו"ל.​..

 

לפני שבועיים נעצרו תושבי אשדוד ואשקלון, רובם צרפתים בעלי אזרחות כפולה. בראש החשודים הוצג קבלן תושב אשדוד בשם פרדי חזן, שנקלע לקשיים ולווה כספים בשוק האפור ומגורמים המזוהים עם ארגוני פשיעה.

  

קרא עוד >